Renginiai ir dovanos turi nešti džiaugsmą. Net ir neįvykę.

Kiekvienas norime naujų įspūdžių, smagių akimirkų ir gerų patirčių. Tačiau kartais nutinka gyvenimas.

Užsimanei į krepšinio varžybas, o oficialus bilietų tinklapis tau gali pasiūlyti tik “Išparduota”. Pasikeitė planai ir negali nuvykti į mylimo atlikėjo koncertą. Gavai dovanų kuponą skrydžiui oro balionu, nors paniškai bijai aukščio.

Tokiais atvejais mes sakom lets c’mon! Tu vis dar gali paversti bilietus ir dovanų kuponus smagiais prisiminimais, nesvarbu, ar jų ieškai, ar norėtum pasivažinėjimą tanku iškeisti į spektaklį ar tiesiog galimybę nusipirkti tai, ko nori.

Ką gausite iš Lets c’mon
Saugumą ir patikimumą

Nuo pardavėjų identifikavimo iki bilietų persiuntimo ir atsiskaitymo valdymo per mūsų platformą - užtikriname viso proceso sklandumą abiems pusėms.
Patogų atsiskaitymą

Pirkdami patogiai atsiskaitysite už bilietus ir kuponus bankiniu pavedimu. Juos pardavę gausite mokėjimus į savo nurodytą sąskaitą iškart po renginio dienos.
Geras emocijas

Patogi vartotojo sąsaja su išsamia informacija. Proceso skaidrumas. Užtikrintumas dėl įsigijamų bilietų ir kuponų.

Daugiau apie Lets c’mon

Vis daugiau žmonių renkasi lets c’mon, kaip savo partnerį bilietų pardavime. Prisijunk ir Tu ;-)

Tobulumui ribų nėra - ši dažnai girdima mantra labai gerai atspindi norą nuolat tobulėti ir judėti į priekį. Mūsų tikslas ne kitoks - toliau vystyti Lets c’mon, kad apsipirkimo ir pardavimo patirtis būtų kuo sklandesnė, sistema intuityvesnė, o siūlomų paslaugų krepšelis plėstųsi.

Jei turite pastebėjų, idėjų ar tiesiog norite pasidalinti savo patirtimi - lets c’mon & lets do it! Parašykite mums laišką ar susisiekite per mūsų soc. medijos platformas ir mes būtinai viską perskaitysime, įvertinsime ir pasakysim ačiū!

Nieko nenustebinsime pasakę, jog saugumas mums yra labai svarbus. Nes taip turėtų būti bet kuriam verslui, kuris savo veikloje renka kokius nors vartotojų duomenis ir vykdo pinigines operacijas.

Apsipirkimo saugumą garantuoja mūsų dalyvavimas procese: pardavėjo tapatybės identifikavimas, tarpininkavimas atliekant mokėjimus, pretenzijų pateikimo sistema, atsiskaitymo skaidrumas ir pagalba klientams.

Siekdami užtikrinti saugumą pasitelkiame ir partnerius: mokėjimų atlikimui naudojamės Paysera paslaugomis, kurie užtikrina, kad pinigai tikrai pasieks visas šalis, o esant poreikiui gali būti lengvai grąžinti mokėjusiam asmeniui. Tapatybės identifikavimui bendradarbiaujame su skaitmeninio kvalifikuoto parašo teikimo įmonėmis. Visi vartotojų duomenys yra šifruojami, bei saugojami laikantis BDAR reikalavimų.

Jei turite minčių, kaip galėtume bendradarbiauti ir dirbti kartu - parašykite! Esame atviri idėjoms bei pasiūlymams ir turime tik vieną kriterijų - sąžiningas abipusiai naudingas bendradarbiavimas.

FB Grupė, 30k+ narių!

Džiaugiamės, bendradarbiaudami su FB grupe, kurią šiuo metu jau vienija daugiau nei 28 tūkstančiai bendraminčių, norinčių pirkti-parduoti savo turimus bilietus. Bendradarbiaudami siekiame pirkimo-pardavimo procesą palengvinti ir padaryti saugų! Įkelk bilietus/kuponus pas mus ir automatiškai jais pasidalinsime partnerių FB grupėje.

Perku, parduodu bilietą į...

1 200+

Bilietų ir kuponų parduodama kas mėnesį.

2+

Pardavėjų identifikavimo būdai, užtikrinantys saugumą.

5 600+

Iškeitusių bilietus ir kuponus į geras emocijas.