Dažniausiai Užduodami Klausimai

Rask atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus apie Lets c'mon.

DUK pirkėjui

Svetainėje išsirinkite ir į krepšelį susidėkite norimus bilietus bei dovanų kuponus ir atsiskaitykite per el. bankininkystę.

Bilietai ir/ar dovanų kuponai jums bus atsiųsti pirkimo metu nurodytu el. pašto adresu.

Saugumą užtikriname keletu būdų:
- Kiekvienas pardavėjas registracijos metu yra identifikuojamas, mums yra žinomi tokie duomenys kaip pardavėjo vardas, pavardė, asmens kodas, banko sąskaitos numeris ir kiti duomenys, kuriuos prireikus perduodame atsakingoms teisėsaugos institucijoms;

- Pardavėjas apmokėjimą už bilietus gauna tik po renginio, o už dovanų kuponus – po 7 darbo dienų (laikotarpis, per kurį jūs turite įsitikinti, kad dovanų kuponas yra galiojantis), tad renginiui neįvykus ar įsigijus negaliojančius bilietus/kuponus, jums bus grąžinti už juos sumokėti pinigai.

Atsiųskite mums žinutę į info@letscmon.com ir priklausomai nuo situacijos, patarsime kaip elgtis toliau. Bilietų/kuponų pardavėjui mokėjimas atliekamas tik po renginio (arb apo 7 darbo dienų nuo kupono įsigijimo), tad jūs esate saugūs, jog įsigiję negaliojantį bilietą ar dovanų kuponą atgausite sumokėtus pinigus.

Parašykite mums į info@letscmon.com, atsiųskite mokėjimo įrodymą ir patikrinę visus duomenis atsiųsime jums naują el. laišką su įsigytais bilietais/dovanų kuponais.

Už bilietus ir dovanų kuponus galite atsiskaityti bankiniu pavedimu.

Mes nesame bilietų ar dovanų kuponų pardavėjai ir galutinę parduodamo bilieto ar dovanų kupono kainą nustato pardavėjas.

Įsigytų bilietų ar dovanų kuponų grąžinimas per svetainę negalimas, nebent pirkėjas susitaria su pardavėju tiesiogiai. Mes galime tik tarpininkauti tokiame susitarime, pvz.: pardavėjui sutikus, perduoti jums pardavėjo kontaktinius duomenis ir pan.

Jei renginys atšaukiamas ir jūs galite gauti bilieto vertės kompensaciją ar gauti naujus bilietus iš organizatoriaus – galite kreiptis į renginio organizatorių. Jei bilieto vertės kompensacija ar bilietai į naują renginį galimi tik bilieto grąžinimą organizatoriui atlikus pačiam pardavėjui – pardavėjas įsipareigoja tokį bilietą grąžinti organizatoriui, o jums bus grąžinta bilieto vertė arba atsiųsti nauji bilietai.